Co pro vás můžeme udělat? Naše zkušenosti a neustálé vzdělávání nám umožňuje postarat se o většinu situací, kdy je potřeba veterináře. Spolupracujeme také s kolegy, kteří pro nás zajišťují specializovaná vyšetření.

Veterinární ordinace U Beránků
Vakcinace a prevence

Vakcinace a prevence

Vakcinace, odčervení, čipování, krácení drápků, ošetření análních žlázek a další běžné úkony. Prevence je půlka zdraví — pravidelné prohlídky mají smysl.

Péče o seniory

Péče o seniory

Postaráme se o vaše stárnoucí mazlíčky, aby se cítili dobře a udrželi si pevné zdraví co nejdéle. Přijďte se poradit, co všechno pro ně můžete udělat.

Dietologie zvířat

Dietologie

Konzultace správné výživy pro různá onemocnění i běžné krmení. Poradíme také, jak poznat kvalitní krmiva, abyste nekupovali dobroty, které vašim zvířatům spíše uškodí.

Akutní medicína

Akutní medicína

Ošetření při kolapsech, otravách, úrazech, epileptických stavech a dalších život ohrožujících situacích. Uděláme vše, abychom vaše zvíře zachránili.

Interní medicína

Interní medicína

Diagnóza a léčba onemocnění všech vnitřních orgánů. Kromě toho řešíme také dermatologii, stomatologii a oftalmologii.

Gynekologie a porodnictví

Gynekologie a porodnictví

Postaráme se, aby vše proběhlo v pořádku a mohli jste se radovat doma z nových neposedných přírůstků.

Anesteziologie

Anesteziologie

Vaše zvíře bezpečně uspíme. Před anestezií provedeme předoperační vyšetření krve, abychom se ujistili, že je vše v pořádku.

Chirurgie

Chirurgie

Provádíme všechny běžné operace měkkých tkání a orgánů. Ortopedické pacienty odesíláme na specializované pracoviště.

Péče o drobné savce

Drobní savci

Ošetříme vaše králíky, fretky, morčata, potkany, činčily, křečky, osmáky a další tvorečky. Spolupracujeme navíc se specialisty z oboru drobných savců.

Hospitalizace pacientů

Hospitalizace

V případě nutnosti můžeme vaše nemocné zvíře hospitalizovat přímo v ordinaci, kde bude pod naším přímým dohledem.

Laboratorní vyšetření

Laboratorní vyšetření

Přímo v ordinaci na počkání můžeme udělat základní hematologický, biochemický a hormonální profil zvířete. Speciální vyšetření odesíláme do laboratoře.

Obchod U Beránků

Obchod

Na recepci si můžete bez čekání zakoupit krmiva, doplňky výživy, veterinární diety, medikované dermatologické přípravky a další užitečné potřeby.